Świąteczna Kwesta. Razem możemy więcej niż nam się wydaje! – przekonują Studenci UPJPII

Dziś post z mediów społecznościowych utworzony przez studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie:

"Kochani

Powoli zbliża się świąteczny czas, o czym nie dają nam zapomnieć przystrojone ulice Krakowa, witryny sklepowe pełne bombek i czekoladowych Mikołajów, a także świąteczna reklama Coca-coli w telewizji.
Większość z Was zapewne robi już listę świątecznych prezentów, którymi obdarzy swoich bliskich

A co my planujemy w tym czasie?
KWESTĘ ŚWIĄTECZNĄ ‼!

Już po raz drugi na początku grudnia chcemy odwiedzić podopiecznych Domowego Hospicjum Królowej Apostołów, a przed świętami Bożego Narodzenia, trzeci rok z rzędu wybierzemy się do pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej św. Brata Alberta.
Chcemy pójść do nich nie tylko z uśmiechem czy śpiewem, ale także z symbolicznymi upominkami
W tym roku odwiedzimy blisko 200 osób! Dlatego prosimy Was o wsparcie naszej kwesty choćby symboliczną złotówką Wolontariusze z puszkami pojawią się niedługo w budynkach naszej uczelni
Razem możemy więcej niż nam się wydaje!"

/Samorząd Studentów UPJPII/