Warsztaty z zakresu zarządzania dziedzictwem historycznym i kulturą – propozycja dla uczniów ostatnich klas szkół średnich. ZAPRASZAMY do udziału!

Pracownicy Katedry Krajobrazu i Dziedzictwa Kulturowego Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII w Krakowie we współpracy z Kuratorium Oświaty w Krakowie serdecznie zapraszają do zapoznania się z atrakcyjną ofertą edukacyjną skierowaną do uczniów ostatnich klas szkół średnich.

Warsztaty mają na celu wypromowanie nauk humanistycznych i możliwości jakie one dają w odnalezieniu się na rynku pracy w drugiej pod względem rozwoju branży – turystyce oraz zarządzaniu dziedzictwem i kulturą. Mają na celu pokazanie możliwości rozwoju zawodowego dla  humanistów.

Warsztaty z zakresu zarządzania dziedzictwem historycznym i kulturą – Kreator kultury oraz
    Warsztaty z branży turystycznej – Historia i kultura też mogą być biznesem

Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych  tutorów i zarazem wykładowców uniwersyteckich. Zajęcia są bezpłatne.

Warsztaty odbywać się będą na terenie szkoły, w uzgodnionym wcześniej terminie.

Kontakt tel. 607 035 687 e-mail – lucyna.rotter@upjp2.edu.pl

Szczegółowe informacje na temat warsztatów: