5. odsłona akcji #CHCEMISIE POMAGAĆ! na UPJPII 27 XI – 6 XII 2022

24.11.2022 Komunikaty

chcemisie_pomagac_2022-1280a.png

Koło Naukowe Komunikacji Wizerunkowej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zaprasza na 5. już odsłonę akcji #CHCEMISIE POMAGAĆ! Wydarzenie ma wesprzeć podopiecznych krakowskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego „Mały Książę”.

Już po raz piąty studenci Wydziału Nauk Społecznych UPJPII podejmują wyzwanie, jakim jest organizacja mikołajkowej akcji charytatywnej. Na facebookowym wydarzeniu od niedzieli 27 listopada każdy z Państwa, kto zechce wesprzeć akcję #CHCEMISIE POMAGAĆ! vol. 5, a przy okazji stać się szczęśliwym posiadaczem wyjątkowego przedmiotu bądź usługi, będzie miał ku temu najlepszą okazję. Aż do 6 grudnia trwać będzie wielka akcja – licytacja, a wszystko po to, aby przynieść odrobinę radości podopiecznym krakowskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego „Mały Książę”. W tych dniach wolontariusze projektu „Dom dla niechcianych uczuć” przeprowadzą również zbiórkę wśród studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie w budynkach przy ul. Franciszkańskiej 1 oraz ul. Bernardyńskiej 3.

Więcej szczegółów oraz przebieg całej akcji na facebookowym wydarzeniu
#CHCEMISIE POMAGAĆ! VOL. 5

Pokażmy, że chce nam się pomagać!

Akcja #CHCEMISIE POMAGAĆ! jest organizowana przez członków Koła Naukowego Komunikacji Wizerunkowej w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UPJPII oraz wolontariuszy projektu Dom dla niechcianych uczuć.