Cykl spotkań dyskusyjnych o książkach „Filozofia – religia – literatura” 5 XII 2016

27.10.2016 Konferencje, sesje

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie wraz z Polskim Towarzystwem Filozofii Religii zapraszają na cykl spotkań dyskusyjnych o książkach „Filozofia – religia – literatura”. Spotkania będą się odbywać w kawiarni De Revolutionibus przy ul. Brackiej 14.

5 grudnia o godz. 19.30 dr Jakub Gomułka opowie o książce Stanisława Lema Głos Pana. Tytuł spotkania: „A co, jeśli Bóg jest ułomny?”
Cykl objęło patronatem medialnym Radio Kraków. W piątki poprzedzające bezpośrednio poniedziałkowe spotkania będzie można posłuchać rozmowy red. Anny Łoś z naszymi prelegentami w pierwszej godzinie audycji "Koło Kultury" na antenie Radia Kraków (21.00-22.00).

plakat_5grudnia.pdf 3.60MB [ .pdf ]