Dom Studencki im. bł. Karola Acutisa oferuje mieszkania sprzyjające nauce

14.07.2023 Oferty

Studiujesz lub zaczynasz studia na Uniwersytecie Papieski Jana Pawła II w Krakowie i w nowym roku akademickim szukasz miejsca, którego dobra atmosfera sprawi, że poczujesz się jak w domu? Spokojnego mieszkania sprzyjającego nauce w przyjaznym otoczeniu? Chcesz połączyć rozwój intelektualny z rozwojem duchowym? Dobrze trafiłeś. Bracia Trynitarze stworzyli miejsce z myślą o mężczyznach takich jak Ty.

W naszym Domu Studenckim, położonym w pięknej i spokojnej okolicy nad Zalewem Bagry, oferujemy 27 miejsc w komfortowych warunkach, a do dyspozycji mieszkańców jest kaplica, kuchnia z jadalnią wyposażona w nowoczesne sprzęty AGD oraz wspólna sala do wypoczynku i spotkań. Domownicy mają ponadto możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu oraz funkcjonalnej pralni z pralką automatyczną.

Dodatkowym atutem Domu jest sąsiedztwo trynitarskiego klasztoru stwarzające naturalną przestrzeń spotkania oraz możliwość uczestnictwa w modlitwie liturgicznej wspólnoty.

Dom Studencki im. bł. Karola Acutisa oferuje miejsca w pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienką. Miesięczny koszt zakwaterowania wynosi od 660 do 950 zł. W cenę zostały wliczone media oraz korzystanie z Internetu.

Dom przeznaczony jest dla pełnoletniej młodzieży męskiej.

ul. Łanowa 1
e-mail domstudencki@trynitarze.pl