Konferencja „Psychiatria i duchowość” 26–27 XI 2021

Data: 26 - 27.11.2021
Miejsce wydarzenia: Aula UPJPII, ul. Bernardyńska 3, 31-069 Kraków
Godzina: 08:30 - 13:15

Katedra Psychologii Wydziału Filozoficznego oraz Katedra Teologii i Psychologii Pastoralnej Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zapraszają do udziału w konferencji „Psychiatria i duchowość”.

Współorganizatorami konferencji są: Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego, Katedra Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z O/K Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Akademia Ignatianum w Krakowie, Katedra Psychologii Religii i Duchowości.

26–27 XI 2021

Aula UPJPII, ul. Bernardyńska 3, Kraków

Konferencja ma dotyczyć szeroko pojętego tematu duchowości i problemów duchowych u osób z zaburzeniami psychicznymi oraz w trakcie psychoterapii. Celem konferencji jest próba połączenia zagadnień duchowości, przeżyć i problemów duchowych z zagadnieniami zaburzeń psychicznych w różnym kontekście kulturowym i religijnym. Tegoroczną tematyką konferencji będą szeroko rozumiane relacje, a wśród nich przede wszystkim – Więź.

Organizatorzy w ramach konferencji zapewniają wartościowe, praktyczne warsztaty, inspirujące wykłady wraz z dyskusją, wymianę doświadczeń i przestrzeń do dialogu.

Szczegóły wraz z programem konferencji
psychiatriaiduchowosc.pl