Konferencja "W trosce o rozwój uczelni" 28 XI 2016

24.11.2016 Konferencje, sesje

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II zaprasza na konferencję W trosce o rozwój uczelni.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane perspektywy rozwoju UPJPII na tle podejmowanych działań związanych z rozwojem szkolnictwa wyższego w Polsce. Poruszone będą kwestie dotyczące jakości kształcenia, jak również podniesiony problem doboru odpowiednich metod kształcenia oraz weryfikacji efektów kształcenia. Swoimi badaniami, refleksjami i doświadczeniem podzielą się wygłaszając referaty: ks. prof. dr hab. Józef Stala, prof. dr hab. Maciej Zabel, prof. dr hab. Stanisław Kistryn, dr hab. Lucyna Rotter, dr hab. Elżbieta Osewska.

Organizatorzy zapraszają 28 listopada br., do Biblioteki UPJPII przy ul. Bobrzyńskiego 10. Początek konferencji o godz. 11.00.

Szczegóły w załączniku: