Ks. Rektor prof. Wojciech Zyzak z samorządem studenckim złożyli kwiaty na grobach zmarłych profesorów UPJPII. Akademicki Dzień Pamięci 6 XI 2017

07.11.2017 Komunikaty

Jego Magnificencja Rektor UPJP II ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak wraz z przedstawicielami samorządu studenckiego nawiedzili Cmentarz Rakowicki. Złozyli kwiaty, zapalili znicze, by uczcić pamięć zmarłych Profesorów Uczelni.

Wieczorem w Kolegiacie św. Anny odprawiona została Msza św. w intencji tych, których nasza wspólnota żegnala w minionym roku akademickim. Miłosiernemu Bogu polecano zmarłych profesorów, pracowników, współpracowników, doktorantów i studentów oraz przyjaciół wyższych uczelni Krakowa i Małopolski. Eucharystia była częścią uroczyście obchodzonego Akademickiego Dnia Pamięci.

Dziękujemy dobremu Bogu za dzieła życia tych, którzy wyprzedzili nas w drodze do Nieba, a którzy związani byli z naszą uczelnią.