Man for the Media or the Media for Man – międzynarodowa konferencja naukowa 7 XII 2017

27.11.2017 Konferencje, sesje

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

na Wydziale Nauk Społecznych

Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

zaprasza na

Międzynarodową Konferencję Naukową

Man for the Media or the Media for Man ?

Kraków, 7 grudnia 2017 roku, ul. Franciszkańska 1

godz. 10.00-14.30, sala 120

Dzisiejszy świat w dużej mierze zależy od mediów, a kształt współczesnych mediów zależy przede wszystkim od odpowiedzialności wszystkich ludzi zaangażowanych w ich funkcjonowanie. Nasza konferencja, zatytułowana Man for the Media or the Media for Man ?, ma na celu badanie obszarów wielorakich korelacji pomiędzy człowiekiem a mediami w dobie nowych wyzwań informacyjno-medialnych.

W czasie konferencji, organizowanej w ramach Projektu Etyki Mediów, będziemy pokazywać i promować – z perspektywy portugalskiej i polskiej – mechanizmy i procesy medialne, służące dobru człowieka i społeczności.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji w dniu 7 grudnia 2017 roku od godz. 10.00 do 14.30 w Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, ul. Franciszkańska 1, sala 120.

z wyrazami szacunku i serdecznych pozdrowień

Przewodniczący Konferencji

ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII