„Społeczne i prawne aspekty uchodźstwa” – seminarium organizowane przez KRASP 6 XII 2021

02.12.2021 Konferencje, sesje

krasp_uchodzcy_1280.jpg

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich zaprasza na seminarium pt. „Społeczne i prawne aspekty uchodźstwa”, które odbędzie się w formule online 6 grudnia 2021 r. w godzinach 14:00–17:00.

Wydarzenie zorganizowane jest przez Komisję ds. Komunikacji i Odpowiedzialności Społecznej KRASP we współpracy z Uniwersytetem SWPS.

Program seminarium

Otwarcie seminarium

Prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący KRASP, rektor Politechniki Śląskiej w Gliwicach
Prof. Jerzy Lis, przewodniczący Komisji ds. Współpracy Międzynarodowej KRASP, rektor Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie