Spotkanie z psychologiem, zorganizowane przez grupę studentów UPJPII - "Pomocna Ręka Samorządu" 4 XII 2020

02.12.2020 Komunikaty
Czcigodni Księża, Wielebne Siostry, Szanowni Państwo,
nowa grupa działająca przy Samorządzie Studenckim - Pomocna Ręka Samorządu pragnie serdecznie zaprosić Państwa w roli gości na spotkanie online z Panią mgr Agnieszką Ozgą-Kaczmarską, psychologiem i interwentem kryzysowym Biura Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Odbędzie się ono w dniu 4 grudnia o godzinie 13:00 na platformie Teams.
Rozmawiać będziemy o zdrowiu psychicznym studentów w dobie pandemii i jak młodzi ludzie mogą radzić sobie w tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie. Państwa obecność z pewnością uświetni nasze spotkanie, zwłaszcza że są Państwo najbliżej studentów i ich potrzeb.
Studenci są bardzo zaintrygowani punktem widzenia wykładowców na zdalne nauczanie, wraz z jego wadami i zaletami. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli Państwo będą chętni podzielić się swoimi przemyśleniami i realnymi odczuciami względem aktualnej sytuacji. Spotkanie to byłoby bezcenną szansą dla naszych studentów do poznania doświadczeń grona akademickiego w tak istotnej kwestii.
Każdy adresat tej wiadomości jest zaproszony na ww. spotkanie.
Poniżej znajduje się link do zespołu oraz kod dostępu, jeżeli byłby on wymagany przez platformę.
Kod: cbsas3e

Michał Żelazko